Ordering Pete’s Online

Go back

Your message has been sent

Warning
Warning
Warning
Warning

Warning.

Please submit your information above.  A case of 12 jars costs $90.  A case of 6 jars costs $48.  Shipping typically costs about $20-$30 per case via UPS Ground depending on destination.  We will contact you within a day via email to confirm price and shipping cost.  Payment can be made via Paypal, Venmo, or check mailed to the farm.